Nila Dent w mediach

miasto-kobiet-okladkaZnasz to? Nawracające bóle głowy, poczucie rozbicia, osłabienia i ociężałe ciało? Szukałaś rozwiązania w sieci, odwiedziłaś lekarza, ale diagnoza „przemęczenie i niezdrowy tryb życia” cię nie satysfakcjonuje?
Zamiast do gabinetu internisty, neurologa czy psychologa, ze swoimi wątpliwościami powinnaś się skierować do stomatologa


Miasto Kobiet 4/2017, link do artykułu http://www.miastokobiet.pl/nila-dent
zyj-zdrowo-lipiec-okladkaJak utrzymać efekt białych zębów po wybielaniu w gabinecie dentystycznym?

Stomatologia estetyczna zapewnia pacjentom całkowicie bezpieczną i bardzo zachowawczą metodę wybielania. Zęby po takim zabiegu nigdy niewracają do koloru pierwotne go, natomiast z biegiem lat mogą nieznacz nietracić biel uzyskaną bezpośrednio powybieleniu. Żeby temu zapobiec, bardzo ważna jest współpraca z higienistką. Regularnie przeprowadzana profesjonalna higienizacja przeciwdziała gromadzeniu się kamienia oraz płytki nazębnej, a końcowe polerowanie przywraca zębom gładkość i blask.


więcej w Żyj zdrowo i aktywnie 7/2015,
miasto-kobiet-okladkaW gabinecie stomatologii estetycznej Nila Dent przyjęła mnie pani lek. stom. Agata Ostrowska i wizyta ta zupełnie zmieniała moje myślenie o dentyście. Nie tylko dlatego, że elegancko urządzony i przyjazny gabinet, w którym – powiedzmy to oględnie – nie pachnie dentystą, sam w sobie zachęca do częstszych wizyt, ale przede wszystkim ze względu na podejście do pacjenta. Zwykle bowiem to dentysta mówi nam, co trzeba zrobić z naszymi zębami, a tu lekarz sugeruje i tłumaczy, ale także słucha potrzeb pacjenta, konsultując z nim to, co będzie robione.


Miasto Kobiet 6/2014, link do artykułu http://www.miastokobiet.pl/niladent-po-urode-do-dentysty/