Komputerowe znieczulanie zęba

Dbając o komfort psychiczny pacjenta oraz mając na uwadze jego lęk przed znieczuleniem  Gabinet Nila-Dent oferuje najnowocześniejszy i wyjątkowy system, umożliwiający bezbolesne i skuteczne znieczulenie bez efektów ubocznych.

Zastosowanie znieczulenia QuickSleeper S4 znacząco eliminuje ból u pacjenta, a czas wykonania znieczulenia  jest bardzo krótki- wynosi ok. 2,5 min. Cechą odróżniającą nowoczesny system znieczulenia od tradycyjnego  jest przede wszystkim to, iż nie powoduje znieczulenia policzków i warg, co jest bardzo komfortowe dla pacjenta. QuickSleeper S4 to najnowszy opatentowany system znieczuleń, sterowany mikroprocesorowo. Dzięki temu  możliwe jest wykonywanie wszystkich technik i rodzajów znieczuleń z niespotykaną precyzją i komfortem dla pacjenta.

Nawet w przypadku znieczulenia nasiękowego czy śródwięzadłowego mamy do dyspozycji elektroniczną iniekcję, uchwyt długopisowy i sterowanie nożne.   Znieczulenie wykonywane jest za pomocą cieniutkiej igły ruchami rotacyjnymi, a jej praca jest sterowana przez komputer. Jest ono bardziej skuteczne a pacjent nie odczuwa odrętwienia, który przy standardowym znieczuleniu utrzymuje się przez ok.1h.

tagi: znieczulanie zęba Kraków, komputerowe znieczulenie zęba, znieczulenie QuickSleeper